Mirësevini në qendrën më të mirë të Wellness dhe Spa në Tiranë. Një hapësirë ku talenti plotëson aftësitë.

Relaxoni Trupin

 • Extens
 • Jacuzzi
 • Masazh Trupi
 • Masazh Këmbësh

Rreth Nesh

Sun Wellness Center Në qendrën tonë gjeni: Pishinë Verore & Dimërore, Palestër Parukeri, Shërbime Estetike dhe SPA. Ne mbështesim klientët tanë që të jetojnë një jetë të shëndetshme dhe të lumtur. Ne jemi vendi i mirëqenies së trupit dhe mendjes, frymëzimit dhe argëtimit. Ne besojmë se të gjithë mund të kenë fuqinë për të marrë jetën dhe shëndetin në duart e tyre. Ne jemi mirënjohës që ju mbështesim për ta bërë jetën tuaj edhe më të mahnitshme.

Mos humb ofertat tona!

Abonohuni për të marrë lajmet dhe ofertat më të fundit nga ne!

  Oferta

  Masazh relax 50 min

  3000AL

  Masazh relax 30 min

  2000AL

  Masazh me cokollatë

  3500AL

  Masazh Suedez

  3500AL

  Masazh Sportiv

  4000AL

  Masazh me gurë vullkanik

  4000AL

  Masazh Linfodrenazh

  3500AL

  Masazh me 4 duar

  4500AL

  Masazh me kupa

  3000AL

  Masazh Refleksologj

  2000AL

  Masazh Anticelulit I pjesshëm

  1800AL

  Masazh Anticelulit komplet

  3500AL

  Scrub trupi

  2000AL

  Bendazh I ftohtë masazh

  25000AL

  Balte masazh elektroda

  35000AL

  Prenoto Tani

   Dërgoni një mesazh