Mirësevini në sallonin e flokëve më të mirë në Tiranë. Një hapësirë ku talenti plotëson aftësitë.

Kujdesi për flokët

 • Prerje
 • Lyrje
 • Produkte
 • Trajtime

Rreth Nesh

Sun Wellness Center Në qendrën tonë gjeni: Pishinë Verore & Dimërore, Palestër Parukeri, Shërbime Estetike dhe SPA. Ne mbështesim klientët tanë që të jetojnë një jetë të shëndetshme dhe të lumtur. Ne jemi vendi i mirëqenies së trupit dhe mendjes, frymëzimit dhe argëtimit. Ne besojmë se të gjithë mund të kenë fuqinë për të marrë jetën dhe shëndetin në duart e tyre. Ne jemi mirënjohës që ju mbështesim për ta bërë jetën tuaj edhe më të mahnitshme.

Mos humb ofertat tona!

Abonohuni për të marrë lajmet dhe ofertat më të fundit nga ne!

  Oferta

  Prerje krehje

  800AL

  Krehje floku

  500/700AL

  Prerje floku fëmije

  500AL

  Qethje meshkuj

  500AL

  Make-Up professional

  5000AL

  Lyerje rrënje me bojë

  3000AL

  Lyerje rrënjë me pastë

  3000/3500AL

  Bojë floku

  3000/7000AL

  Lyerje me fije

  3000/8000AL

  Lyerje balayage

  4000/7000AL

  Tonifikim ngjyre

  1500AL

  Trajtim floku olaplex

  3000/5000AL

  Trajtim floku

  1500AL

  Pastrim vetulle

  300/500AL

  Make-Up për nuse 1 dite

  150AL

  Stilim floku

  1000/2000AL

  Make-Up për nuse 2 dite

  260AL

  Paketë me trajtime fytyre/trupi

  90AL

  Prenoto Tani

   Dërgoni një mesazh