Mirësevini në qendrën më të mirë të trajtimit të fytyrës në Tiranë. Një hapësirë ku talenti plotëson aftësitë.

Trajtoni fytyrën tuaj

 • Partial Facial
 • Full Facial
 • Rejuvinating Facial
 • Facial Skin Care

Rreth Nesh

Sun Wellness Center Në qendrën tonë gjeni: Pishinë Verore & Dimërore, Palestër Parukeri, Shërbime Estetike dhe SPA. Ne mbështesim klientët tanë që të jetojnë një jetë të shëndetshme dhe të lumtur. Ne jemi vendi i mirëqenies së trupit dhe mendjes, frymëzimit dhe argëtimit. Ne besojmë se të gjithë mund të kenë fuqinë për të marrë jetën dhe shëndetin në duart e tyre. Ne jemi mirënjohës që ju mbështesim për ta bërë jetën tuaj edhe më të mahnitshme.

Mos humb ofertat tona!

Abonohuni për të marrë lajmet dhe ofertat më të fundit nga ne!

  Oferta

  Trajtim pastrues

  4000AL

  Trajtim hidratues

  3500AL

  Trajtim zbardhues

  4000AL

  Maskë për sytë

  2000AL

  Trajtim Remedy

  4500AL

  Trajtim Antirudhë Sothys

  9000AL

  Trajtim Detox Sothys

  8000AL

  Trajtim I stinës Sothys

  6500AL

  Trajtim ekspres

  2000AL

  Masazh Fytyre

  1500AL

  Masazh Koke

  1500AL

  Trajtim fytyre Sothys

  7000AL

  Prenoto Tani

   Dërgoni një mesazh