Mirësevini në qendrën më të mirë të trajtimit të thonjve në Tiranë. Një hapësirë ku talenti plotëson aftësitë.

Trajtojini thonjtë tuaj

 • Extens
 • Jacuzzi
 • Masazh Trupi
 • Masazh Këmbesh

Rreth Nesh

Sun Wellness Center Në qendrën tonë gjeni: Pishinë Verore & Dimërore, Palestër Parukeri, Shërbime Estetike dhe SPA. Ne mbështesim klientët tanë që të jetojnë një jetë të shëndetshme dhe të lumtur. Ne jemi vendi i mirëqenies së trupit dhe mendjes, frymëzimit dhe argëtimit. Ne besojmë se të gjithë mund të kenë fuqinë për të marrë jetën dhe shëndetin në duart e tyre. Ne jemi mirënjohës që ju mbështesim për ta bërë jetën tuaj edhe më të mahnitshme.

Mos humb ofertat tona!

Abonohuni për të marrë lajmet dhe ofertat më të fundit nga ne!

  Oferta

  SPA Manikyr

  1000AL

  Spa Pedikyr

  1500AL

  Smalt i thjeshtë

  500AL

  Manikyr Xhel

  1000AL

  Manikyr Xhel cnd

  1500AL

  Mbushje me xhel

  1500AL

  Zgjatim me tipsa

  2500AL

  Vendosje tipsi

  200AL

  Prenoto Tani

   Dërgoni një mesazh